2012/06/13

What's a Girl to Do

(BTW, I have a super ugly exam today, please wish me luck./Mám dnes neuvěřitelně odpornou zkoušku, tak mi prosím držte palce.)

 I got this skirt ages ago on gyaru_comm_sales, but I rarely put it on, since it doesn't go with almost anything (it's black and off-white, and it only looks good with the same shade of off-white). Recently I got this cute blouse on eBay, so I went for this slightly preppy/sexy secretary outfit.

Tu sukni jsem si koupila na gyaru_comm_sales před hodně dlouhou dobou, ale málokdy jsem si ji oblékla, protože s ničím neladí (je černá a světle krémová a ladí jen s přesně stejným odstínem světle krémové). Nedávno jsme si ale na eBay koupila tuto roztomilou halenku a zapojila oba kusy oblečení do tohoto kompletu lehce ála Stoefordská panička/sexy sekretářka.

BTW, anyone into Bat for Lashes?
Mimochodem, ještě někdo poslouchá Bat for Lashes?


Skirt/sukně: xhilaration (gyaru_comm_sales)
Blouse/halenka: atmosphere (eBay)
Belt/pásek: Gate
Rose necklace/náhrdelník s růžičkou: Gate
OTT necklace/přeplácaný náhrdelník: second hand Textile house
Heart necklace/náhrdelník se srdíčkem: Yuki's shop
Earrings/náušnice: Swarovski
Bag/kabelka: Carpisa
Bracelets/náramky: second hand - Šatna + Gate
Flats/balerínky: ? (too lazy to look/jsme moc líná jít se podívat)
Jacket/sako: Sobora (I looked it up because of you, Kasia - so that I don't go like "some Polish brand" XD)
Headband/čelenka: F&F


I paired the look with flats because I didn't want to go overboard with the sexiness - the skirt is ultra short. It's more like a microskirt than miniskirt, so I decided to ditch the heels. And I thought it was funny to pair it ith this jacket.

Obula jsme si balerínky, protože jsme to zase nechtěla přehnat - ta minisukně, spíše tedy mikrosukně, je skutečně vlemi krátká - podpatky už by byly trochu moc. A zkombinovat ji s tímto sakem mi přišlo legrační.


Detail:Yours truly
Vita

14 comments:

 1. Pěkný, mco pěkný :) oproti tobě se vždycky cítím jako fashion barbar, protože za chvíli se chystám na zkoušku i já a co mám na sobě? Skinny jeans, tričko TÝR, šátek na hlavě do rockabilly stylu (protože si moje vlasy dělaj do chtěj xD) a boty? Steels.
  Ještě že to u nás profesoři moc nehrotí. -lol-

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak na Zk jsme byla v tom, v čem jsi mě dneska viděla :) Tohle je starší outfit, jenom náhodou vyšel na dnešní datum. :) V takové mikro sukni bych si na zkoušku přijít netroufla. XD

   Delete
 2. Ta halenka je úžasná, musím si nějakou podobnou pořídit :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ladí skoro ke všemu, takže doporučuji se po podobné podívat :)

   Delete
 3. Moc ti to sluší :) Ta sukně je pěkná, je škoda, že se tak blbě kombinuje... Každopádně k té halence se hodí moc krásně :) Hodně štěstí u zkoušky, držím palce!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju :) Všechno dobrě dopadlo a mě už čeká jen jedna zkouška červnová, další dvě už nestihnu XD, tak budu mít veselejší prázdniny obohacené remediacemi a novověkou filozofií a vědou.

   Delete
  2. Tak to gratulace! :) Včera asi byl nějaký šťastný den, protože jsem taky všechno dala. Ale pořád není jistý, jestli ty prázdniny nestrávím s konečnými automaty :DD Tak hlavně, ať ti ty zkoušky moc neotráví prázdniny ;)

   Delete
  3. Děkuju, taky gratuluju :)

   Delete
 4. i'm falling in love with your pictures and your blog too! ;-) wow!
  You have a perfect style! i want invite you on my blog! i care! and if you like, we could follow each other! what do you think? I care! i wait for you! kisses
  Miriam stella

  is fashion my Passion? the MiriamStella's Blog
  MY FACEBOOK FAN PAGE CLICK HERE

  ReplyDelete
  Replies
  1. I checked your blog and you have a very elegant and pretty style. Thank you for visiting :)

   Delete
 5. Hi Vita! there is an award for you at my blog! And good luck with your exam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. OK, I'll check it out :) Thank you!

   Delete
 6. Oh my, how cute are you? Your hair is perfect, especially with this outfit, and I love that you mixed different plaids. Beautiful!

  And Bat For Lashes is amazing, imo :)

  ReplyDelete