2012/06/06

Plain and Simple
 I thought I'd show you what I wear when I'm not really dolled up. We went swimming with my friend, so I wanted to wear something that's easy to take off and put back on. I guess you're getting sick of the mint jacket already, lol. And as we went swimming, this is a rare chance to see me without make-up. XD

Říkala jsme si, že bych vám mohla ukázat, co nosím, když zrovna nejsem vyloženě nastrojená. Šly jsme s kamarádkou plavat, tudíž jsme se potřebovala obléct do něčeho, co se snadno sundavá a zase obléká. Předpokládám, že to světle zeleného sako už vám leze krkem :). A jelikož jsme šly do bazénu, tak jsem pochopitelně nebyla nalíčená, tedy máte jedinečnou, vzácnou příležitost vidět mě bez make-upu.


Pants/kalhoty: H&M
Blouse/halenka: gift
Jacket/sako: H&M
Pearl necklace/perličkový náhrdelník: inherited/zděděný
Necklace + bracelet/náhrdelník + náramek: Stargate Atlantis Swap
Ring/prstýnek: handmade by me
Totebag: handmade by me (tute on this blog/návod v Poisoned Alice)


Detail:Yours truly
Vita

8 comments:

 1. Ty jsi vždy tak stylová! Ačkoli to nazýváš "jednoduchým modelem", je to stále něco dokonale krásného. Líbí se mi ty detaily, ladící barvy a vzory, a doplňky.

  ReplyDelete
 2. To sáčko je naprosto dokonalé, taky bych takové chtěla. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kupodivu sehnat ho byl docela porod, v Kappahl měli strašně hnusné a pak už vlastně měli jen tohle v H&M...

   Delete
 3. I love the fact that the blouse matches the shoes ;)

  ReplyDelete
 4. I'm definitely not fed up with the blazer because I have a similar aqua one myself:D I love it. Black trousers are timeless, great look!

  ReplyDelete